שיטת 4 השלבים של שמחה אייזנר להפסקת התקפי חרדה
 

המקרה הקלאסי

המקרה הקלאסי של סובל מהתקפי חרדה הוא:

פעם אחת משום מקום הרגשת פאניקה, דפיקות לב מהירות מאד, רעידות בכל הגוף ונשימות מואצות. הפתאומיות והעוצמה של התחושות היו כל כך חזקים שהיית בטוח שזהו התקף לב. בלי לחשוב פעמיים, התקשרת לחבר / בן משפחה / אמבולנס שיקח אותו לבית חולים. במהלך כל הנסיעה חשבת שזה הסוף, שאתה פשוט עומד למות. בבית החולים התחלת לעבור בדיקות שונות, החל מא.ק.ג, דרך בדיקות דם ובדיקות אחרות. בסוף כל הבדיקות הודיעו לך שהבדיקות לא מראות על ממצא כלשהו ושהכל נראה תקין. לפעמים בשלב הזה מישהו בבית החולים אומר לך שזה היה כנראה התקף חרדה, ולפעמים אף אחד לא מעלה את האפשרות הזאת.

אתה חוזר הבייתה מותש, אך אחרי כמה ימים אתה שוכח ממה שקרה. אולם, אחרי זמן קצר, שוב התקף עוצמתי כזה מופיע. שוב פעם אתה נוסע לבית החולים, עושה את הבדיקות השונות, ושוב פעם אומרים לך שאין שום ממצא פיזי.

כך זה יכול לקרות עוד מספר פעמים. עד שדרך האינטרנט / חבר / כתבה / איש מקצוע אתה מבין שבעצם אתה סובל מהתקפי חרדה.

בהתחלה אתה לא מבין - מה זה אומר? האם השתגעת? איך זה התחיל להופיע פתאום? אתה מתחיל לחפש תשובות. לפעמים אתה מוצא תשובות למה התחילו התקפי החרדה, ולפעמים אתה לא בטוח בכלל מדוע הם הגיעו.

אחרי שכבר עברת מספר התקפי חרדה, אתה מתחיל לפתח פחד תמידי מהגעת התקף חרדה נוסף. אתה מתחיל להסתגר יותר בבית ולהמנע מדברים שהיית עושה פעם. מצב זה יכול להחמיר עוד ועוד עד שאתה כמו בתוך בית כלא של פחד מהתקף חרדה נוסף שיגיע בפתאומיות.

טיפולים קונבנציונלים שונים שאתה מנסה לא עוזרים לך במאת האחוזים. אתה עדיין מקבל התקפי חרדה פתאום, אתה עדיין נתון בפחד מההתקף הבא. אתה מתמיד בפגישות, מתמיד בטכניקות, אך עדיין ההתקפים מגיעים.

בשלב מסויים, אתה יכול להתחיל להתייאש. אתה יכול להתחיל לחשוב שאולי ככה זה, שתצטרך לסבול מהתופעות האלו עד סוף חייך.

אתה מנסה עוד שיטות, עוד הרפיות, עוד סוגי נשימות שונים, עוד דמיון מודרך, עוד ועוד ועוד טכניקות, אך עדיין התקפי החרדה מגיעים.

בשלב מסויים, אתה יכול כבר לאבד את "הכח" להתמיד בטכניקות השונות. כבר לא אכפת לך כל כך מההתקפים, כבר נמאס לך להתעסק במניעתם כל הזמן וכביכול אתה כבר "משלים" עם התקפי החרדה.

זה כבר מצב ממש גרוע. מאדם בריא, שמח, שלא יודע בכלל מה זה התקפי חרדה, הפכת להיות חרדתי, נתון בתוך כלא של פחדים ועם "מסקנה" שזהו זה, כך זה יהיה עד סוף ימיך.

במצב עוד יותר קשה, אתה כבר "שוכח" מה זה להרגיש בריא. זה כבר נראה לך נורמלי לפחד כל הזמן. אתה כביכול לא מצליח להבין מישהו שלא מפחד.

אני מקוה שאתה עדיין לא בשלב הזה, ואתה עדיין חי את התובנה שזה סך הכל תגובה טבעית של הגוף שאפשר לרפא אותה לחלוטין ולחזור לחיים בריאים, שמחים ונורמליים.

בין אם אתה בתחילת "הדרך" ובין אם אתה כבר מיואש מהאפשרות לרפא את התקפי החרדה, דרך שיטת 4 השלבים, אתה מסוגל לרפא את השורשים של ההתקפים, ולחזור למצב שהיית בו פעם - בלי התקפים ובלי פחד מהתקף שיגיע.

להרבה אנשים זה נשמע טוב מכדי להיות אמיתי, אך גם פלאפונים רק לפני 20 שנה נראו כדבר דמיוני, ועכשיו לכל אחד יש אחד בכיס. הכוונה היא: למרות שזה מרגיש טוב מכדי להיות אמיתי, זה לא אומר שעובדתית זה לא עובד! עד עכשיו עזרתי למאות אנשים שלרובם היה בעיה בתחום החרדה, אני מאמין שאוכל לעזור גם לך.

 

.

איך לעצור התקפי חרדה

        מתנה מיוחדת!
   מלא את פרטיך להורדה:

שם פרטי
 
אימייל     
      
בהרשמתך תצורף לניוזלטר שיגיע מעת לעת.
      פרטיך לעולם לא יועברו לאדם אחר.