שיטת 4 השלבים של שמחה אייזנר להפסקת התקפי חרדה
 

הפגיעה של התקפי החרדה באנשים הקרובים אליך

התקפי החרדה אותם אתה חווה פוגעים בך באופן משמעותי. הם פוגעים בך מבחינה פיזית, מבחינה נפשית ומבחינת הדימוי שלך על עצמך. הם גורמים לך למחשבות תמידיות רבות, להמנעויות שונות ולכינוס שלך בינך לבין עצמך.

מלבד זה, הם גורמים לך להרגיש שאתה "בתוך בעיה". במקום להרגיש כפי שהרגשת פעם - בריא וחיוני, אתה מרגיש שמשהו בך לא "מאה אחוז בסדר". אתה מרגיש שמשהו בך לא טוב, שמשהו בך "לא תקין", שאתה לא מאה אחוז בריא ושלם.

מלבד הפגיעה של התקפי החרדה בך באופנים השונים, האם ידעת שההתקפים גם פוגעים בקרובים אליך? האם ידעת שגם הם מפסידים משהו באופן תמידי?

באופן כללי, הדבר החשוב ביותר ליצירת ושימור קשרים הוא להיות "נוכח" עם האיש איתו אתה בקשר. להיות "איתו" בזמנים שונים (ולא "בתוך המחשבות").

כשאתה נמצא במצב של פחד, אתה לא מאה אחוז "נוכח". אתה נמצא בתוך המחשבות השונות. אתה נמצא בתוך פחדים שונים, אתה לא נמצא "בתוך הסיטואציה", אלא בתוך כל מיני מחשבות ופחדים.

האנשים סביבך אשר היו רגילים לחוש אותך באופן מלא, פתאום מרגישים ש"משהו חסר". הם אינם מרגישים אותך כפי שהיו רגילים להרגיש אותך. הם מרגישים שאתה "לא מאה אחוז איתם". הם מרגישים שאתה מאחורי סוג של מסך.

הם לא בטוחים - האם הם עשו משהו לא בסדר ואתה מרגיש כעס עליהם? או שמא אתה טרוד בעניינים מסויימים? או אולי הם פשוט לא כל כך מעניינים אותך? הם לא מבינים למה הם לא מרגישים שאתה מאה אחוז איתם.

גם אם סיפרת לקרובים אליך על התקפי החרדה, הם כנראה לא מסוגלים באמת להבין את ההשפעה הרחבה של הבעיה עליך. הם לא באמת מבינים כמה שזה משפיע בצורה תמידית יומיומית.

עם הזמן, הם עלולים להתחיל להרגיש שאי אפשר ליצור איתך קשר אמיתי, והם עלולים לפנות למקומות אחרים כדי ליצור את הקשר הטוב אותו הם רוצים.

כמובן שאין זה דבר שאתה רוצה. אתה רוצה שהם כן ירגישו אותך. אתה רוצה שהם כן ירגישו שהם יכולים ליצור איתך קשר באופן מלא.

על כן, הדבר הטוב ביותר אותו תוכל לעשות הוא לפנות לטיפול מקצועי (כאן תוכל למצוא טיפים לבחירת טיפול להתקפי חרדה) בהקדם האפשרי.

טיפול מקצועי שישחרר אותך מההתקפים לחלוטין יגרום לכך שלא תהיה נתון יותר בפחדים. ברגע שההתקפים ייפסקו והפחדים השונים ייפסקו אף הם, האנרגיה שלך "תחזור למקומה". אתה תוכל שוב פעם להיות נוכח עם האנשים סביבך. הם ירגישו את החזרה הזאת וישמחו לחזור לקשר הטוב אותו הם הכירו לפני תחילת הבעיה.

אל תשהה את ההליכה לטיפול, האנשים סביבך לא מבינים כל כך את הבעיה ממנה אתה סובל, והם באופן תמידי תוהים מדוע אתה "לא איתם".

ברגע שתשתחרר מההתקפים, הם ירגישו אותך באופן מלא שוב, והם ישמחו לגלות שהבעיה הייתה זמנית ושהנה שוב חזרת לחייהם באופן מלא.

 

.

איך לעצור התקפי חרדה

        מתנה מיוחדת!
   מלא את פרטיך להורדה:

שם פרטי
 
אימייל     
      
בהרשמתך תצורף לניוזלטר שיגיע מעת לעת.
      פרטיך לעולם לא יועברו לאדם אחר.